על צריכת אומגה 3 (מן העיתונות)

אומגה 3 צמחית משמן מרווה מרושתת
לפחות עשרה אחוזים מתושבי ארה"ב נוטלים תוספי אומגה 3 בקביעות, משום שהם משוכנעים שצריכת חומצות שומן מסוג אומגה 3 יכולה להגן עליהם מפני מחלות לב, מחלות של כלי הדם ושבץ.
(מן העיתונות).
נתונים המגיעים מארה"ב מצביעים על אומגה 3 כתוסף הנמכר ביותר בתחום תוספי המזון. דבר זה מעיד ללא ספק על האימון הרב אותו נותנים מטפלים ורופאים לחומצת השומן אומגה 3.
בשנים האחרונות התעורר העולם לבעיית הזיהום במי האוקיאנוס המספיעה גם על בריאותנו בגלל צריכת שמן דגים (כמקור לאומגה 3) מזוהם בכספית ומתכות ושאר רעלים. בעיה קשה זו הביאה את העולם למבוי סתום כאשר מצד אחד גבוהה המודעות לצריכת חומצת השומן אומגה 3, אבל מאידך אף אחד לא רוצה לצרוך שמן עם חשש לזיהומים. (גם כשהיצרן כותב "נקי מכספית ומתכות" הכוונה שיש "רק" מתחת לתקן. יום ועוד יום וגם המעט הזה מצטבר ומזיק).
בנוסף קשה להשתחרר מהטעם הנוראי שיש לשמן דגים, דבר המקשה על צריכה שוטפת של חומצת שומן חיונית. חייבים למצוא חומצת שומן אומגה 3 ללא טעם וריח לוואי דוחה כ"כ.
כיום נפוצים מקורות צמחיים לאומגה 3 וניתן לקבל אומגה 3 כמו שהטבע רצה. ללא כספית ומתכות, ללא זיהום של מי האוקיאנוס וכמובן ללא טעם וריח לוואי.

אהבתם? תחשבו עם מי תרצו לשתף?

phun chân mày huongtrabeauty

phun chân mày xăm lông mày xăm chân mày thêu chân mày phun lông mày thêu lông mày phun xăm chân mày xăm lông mày

מדוע כ"כ חשוב לצרוך אומגה 3?

צרכני הבריאות יודעים בודאות: חשוב בכל יום לצרוך חומצת שומן אומגה 3. מדוע כ"כ חשוב לצרוך חומצות שומן אומגה 3 בכל יום? מחקר שנערך לפני

הגישה הנכונה למנוע טרשת עורקים

הגישה הנכונה לטיפול בטרשת עורקים ולמנוע מחלות לב ושבץ מוחי היא לא רק להוריד את רמת הכולסטרול אלא למנוע את חימצון הכולסטרול. הדרך למניעה מתחילה

איזון ערכי הסוכר

סכרתיים מתמודדים יום יום עם בעייה של איזון ערכי הסוכר. כל התפריט של סכרתיים נסוב סביב איזון ערכי הסוכר וכמה תהיה המדידה היומית. סוכר גבוה

לעבור את החורף בבריאות

החורף מגיע ואיתו האתגרים של מחלות החורף ומחלת השפעת. זה הזמן להתכונן וללמוד כיצד לעבור את החורף בבריאות.